Müge Anlı’da üfürükçünün yaptığı hayrete düşürdü! Sorulara yanıt veremeyince çareyi su kanalına atlamakta buldu

Konya’nın Akşehir ilçesinde 6 Temmuz’da kaybolan evli ve 3 çocuk annesi 35 yaşındaki Bedriye Kılıç’tan 91 gündür haber alınamıyor. Bedriye Kılıç’ın, evli ve 2 çocuklu bir erkekle kaçıp gittiği, bunu da bir üfürükçünün aileye söylediği iddiası ortalığı karıştırdı. Müge Anlı’nın ekibi iddiada adı geçen üfürükçü Musa Başdağ’a ulaştı.

“BEDRİYE’NİN AKŞEHİR’DE OLDUĞUNU SÖYLEDİ”

Çiftçilikle uğraştığını, bu işlerle ilgisi olmadığını söyleyen Musa Başdağ, “Kayıp Bedriye’nin ağabeyi Muhammet Er bana ulaştı, ‘Bir adam var, onunla görüş’ dedi. Adamı aradım, bana Bedriye’nin Akşehir’de olduğunu söyledi. O adam da hoca değil, değerli bir ağabeyimiz” dedi.

SU KANALINA ATLADI

“BU İŞLERE TÖVBE ETTİM”

Kayıp Bedriye’nin ağabeyi Muhammet Er’in üfürükçüsü olduğu söylenen bir diğer isme de ulaşıldı. Üfürükçü olduğu söylenen o ismin sorular karşısındaki yanıtı ise “Ben artık uğraşmıyorum o işlerle. Muhammet beni aradı. Ben onlar birbirlerine düşman olmasınlar diye ‘kardeşin sağ’ dedim. İşimi, aşımı kaybettim. Sürünüyorum. Ben kendi derdime çare olamadığım için artık bu işlere tövbe ettim. Bu yaptığım için çok pişmanım” oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x