Oppo Find X7 serisinin detayları açığa çıktı

Oppo‘nun Find X7 serisini Çin’de Ocak ayı sonunda tanıtması bekleniyor. Şu ana kadar yapılan haberlerde, serinin Find X7 ve Find X7 Pro olmak üzere iki model içereceği söyleniyordu. Ancak yeni bir rapor, serinin daha güçlü bir üçüncü model olan Find X7 Ultra’yı da içereceğini ortaya koyuyor. İşte Ultra modeli hakkında şimdiye kadar bilinenler:

Dijital Chat Station isimli bir sızıntı kaynağı, Weibo’da yayınladığı bir gönderide Find X7, Find X7 Pro ve Find X7 Ultra isimlerinden bahsetti. Rapora göre, Find X7 modeli Dimensity 9300 yonga setiyle, Find X7 Pro modeli ise Snapdragon 8 Gen 3 SoC ile donatılacak. Bugün, aynı kaynak X7 Ultra’nın yonga seti ve X7 serisi modellerin batarya kapasiteleri hakkında da bilgi paylaştı.

Sızıntılara göre Find X7, D9300 çipi ve 5,000mAh batarya ile gelecek. Pro modelinde ise SD8G3 çip ve 4,860mAh batarya bulunacak.

Oppo Find X7 serisinin detayları açığa çıktı

Find X7 Ultra, Pro modelinin gelişmiş bir versiyonu gibi görünüyor. Bu modelin de SD8G3 çiple ve 5,000mAh bataryayla gelmesi bekleniyor. Sızıntı kaynağı, Ultra modeli hakkında başka bir bilgi paylaşmadı.

Daha önce çift periskop kameralara sahip olacağı düşünülen modelin, Ultra isimlendirmesiyle gelmesi olası görünüyor. Bu durumda, Find X7 Ultra’nın kamera modülünün bir inçlik LYT-900 50 megapiksel ana kamera, 50 megapiksel ultra geniş açılı lens, 3x optik zoomlu IMX890 50 megapiksel periskop telefoto kamera ve 6x optik zoomlu IMX858 50 megapiksel periskop zoom ünitesine sahip olması mümkün. Ancak, Find X7 Pro ve X7 Ultra modelleri arasındaki farkları öğrenmek için yeni raporların beklenmesi öneriliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x